Facebook

Pon-Sob: 7-15.00
+48 609 810 926

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, nasza firma posiada bogatą flotę samochodów dostawczych oraz ciężarowych. Posiadamy doświadczenie w branży transportowej oraz węglowej. Przez dwadzieścia lat działalności naszej firmy zdobyliśmy zaufanie wśród stałych klientów oraz odbiorców. Znajdujemy się na liście autoryzowanych przewoźników PGG (Skład Opału Nowakowski)

Dokumenty które należy nam dostarczyć listownie bądź elektronicznie (email) to deklaracja CEEB (ważne aby był widoczny unikalny identyfikator lub pieczątka z urzędu) oraz pełnomocnictwo do odbioru węgla (do pobrania poniżej) pole dotyczące kierowcy na pełnomocnictwie należy zostawić puste.

Terminy na bieżącą są ustalane telefonicznie, jeśli ma Pani/Pan zamówiony węgiel i chce Pan/Pani ustalić termin odbioru, należy to zrobić telefonicznie – wtedy zanotujemy odbiór węgla oraz ewentualnie inne usługi.

Jeśli transport realizowany jest luzem w promieniu do 150 km od kopalni oraz węgiel zostanie odebrany w danym dniu w godzinach 1:00-15:00 to zostanie on dostarczony w tym samym dniu, jeśli kierowca nie załaduje się po godzinie 15:00 to węgiel zostanie dostarczony w kolejnym dniu roboczym.

Usługi kruszenia/pakowania/wysyłki są realizowane na bieżąco, jeśli kierowca odbierze węgiel w godzinach pracy, usługa zostanie wykonana danego dnia, maksymalny czas na kruszenie/pakowanie to do 24h od odebrania przez nas węgla, usługa wysyłki realizowana jest natychmiast po wykonaniu usług pakowania i zaksięgowaniu wpłaty za usługi.

Pełnomocnictwo można pobrać ze strony PGG bądź pobrać klikając w ikonę poniżej.

Za usługi, które realizowane są za pomocą kuriera (poczta polska) należy opłacić na podstawie faktury pro-formy.

Skan pełnomocnictwa oraz deklaracji CEEB należy wysłać na adres: kontakt@transportpgg.pl